KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13005257
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik flanörer sven ekstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:03
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik flanörer sven ekstedt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:03



